Tagi

, , , , , , ,

przykładowa dekoracja

zdjęcie ze strony http://www.attekovacs.com

Czas ucieka jak szalony, a lista spraw do załatwienia prawie nie maleje.

W ciągu ostatniego czasu udało nam się… no właściwie niewiele rzeczy dopięliśmy na ostatni guzik. „Rozgrzebanych” tematów mamy mnóstwo. Namiot, krzesła, dekoracje to sprawy ostatnio najczęściej pojawiające się na tapecie, dlatego teraz o tym poopowiadamy.

Co wymyśliliśmy odnośnie dekoracji? ma być prosto, swojsko i naturalnie, dlatego właśnie bieżniki zostaną wykonane z lnu lub juty (okaże się w piątek) oraz koronki, kwiaty ograniczymy do gipsówki i eustomy, a wazony zastąpimy słoikami. Pewnie bardzo trudno wyobrazić sobie o czym mówimy, więc dla ułatwienia obrazek z lewej strony:)

Takie dekoracje raczej wewnątrz, a na zewnątrz, w ogrodzie – skromnie. Odrobiną szaleństwa okazał się namiot – ze względu na to, że ceremonia odbędzie się w plenerze konieczne okazało się zorganizowanie zadaszenia dla Urzędnika i mikrofonu (Para Młoda przy okazji). Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z firmą HoReCa – profesjonalna obsługa i bardzo miły kontakt, rozsądna oferta. Koszt zadaszenia i kilkudziesięciu krzeseł z transportem i montażem pochłonie sporą część budżetu przeznaczoną na dekoracje, ale planujemy odbić to na własnoręcznym wykonaniu pozostałych rzeczy.

Pomyśleliśmy o wszystkim? Czy coś jeszcze trzeba przystroić? Ubrać? Udekorować? Co za ciśnienie…

Reklamy